مزایای داشتن درب های شیشه ای اتوماتیک

آیا هرگز تعجب کرده اید که چگونه آن درب های شیشه ای اتوماتیک بزرگ در مرکز خرید می دانند وقتی به سمت آنها می روید باز میشوند؟ آیا هرگز تعجب کرده اید که چرا درها گاهگاهی فقط برای شما اسلاید باز می شوند، حتی اگر شما قصد ورود به آن را نداشته باشید؟ یا شاید شما به دنبال گرفتن درب های اتوماتیک برای محل کار یا فروشگاه خود هستید و می خواهید بدانید که این نوع دربها چگونه کار می کنند؟ خوب، شما خوش شانس هستید زیرا امروز ما در مورد نحوه کار درب های شیشه ای اتوماتیک برای شما توضیحانی خواهیم داد بدانید.شرکت آرین در یکی از مجموعه هایی که درب های شیشه ای اتوماتیک با کیفیت را با استفاده از دستگاه های مدرن بروز تولید میکند. با ما در تماس باشید
به همین سادگی درب های شیشه ای اتوماتیک با کمک سنسورها کار می کنند، سنسورهای مختلف از محرک های مختلف فعال کننده کار می کنند. از سنسورها می توان برای تشخیص حرکت ، چراغها ، بارکدها / تصاویر ، نوارهای مغناطیسی ، وزن و حتی صدا استفاده کرد. هنگامی که محرک های فعال شده توسط سنسور دریافت محاسبه و پردازش شود ، آنگاه سیگنال الکتریکی را به موتور می فرستد که درب را به قدرت می اندازد و درب را اداره می کند و باعث می شود قسمت هایی که درب را در امتداد مسیر خود می کشند یا فشار می دهند. در یک حرکت چرخش باز می شود.
یکی از رایج ترین سنسورها یک سنسور حرکتی نوری است، دفعه دیگر که در جلوی برخی از درب های کشویی اتوماتیک هستید، به قسمت بالا نگاهی بیندازید که درب آن باز می شود و به دنبال یک نور یا دوربین کوچک هستید ... این یک نور حسگر حرکتی است.
این واقعیت که با استفاده از این محرک های خاص می توان آنها را فعال کرد که آنها یک راه حل مناسب برای درب داخلی / خارجی ها ، آزمایشگاه های علمی، مدارس ، دفاتر، سوپر مارکت ها و اتاق مراقبت و نگهبانی از فرودگاه هستند. این واقعیت که آنها به طور معمول توسط باز کردن دستی انسان فعال نمی شوند، این سنسور حرکتی و حسگر باعث می شود آنها را برای افرادی که بر روی صندلی های چرخدار ، و یا کسانی که دارای معلولیت جسمانی کمی هستند، کامل کند. همچنین نیاز به باز نگه داشتن درب ها برای تعداد زیادی از افراد در مکان های شلوغ را از بین می برد زیرا اگر سنسور اگر وزن یا حرکت افراد را حس کند، درب فقط باز می ماند. این یک امتیاز برای جلوگیری از برخوردهای ناخوشایندی که برخی از ما هنگام باز کردن درب های دستی میگیم است که بیشتر مواقع این جمله را میگوییم "چه مدت قرار است این درب را باز نگه دارم" . اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد درب های اتوماتیک و سیستم های اتوماسیون داشته باشید، با ما در تماس باشید . آرین در تولید کننده درب شیشیه ای اتوماتیک و درب سکشنال (زیر سقفی) است و همچنین در زمینه ی تعمیر راهبند، جک پارکینگ و اتوماسیون پارکینگ فعالیت می کند. شرکت آرین در یکی از مجموعه هایی که درب های شیشه ای اتوماتیک با کیفیت را با استفاده از دستگاه های مدرن بروز تولید میکند.
از درهای اتوماتیک در محیط های صنعتی و تجاری برای دسترسی آسان به ساختمان استفاده می شود و مزایای گسترده ای را برای شما ارائه می دهد.

راحت بودن درب های شیشه ای اتوماتیک

یکی از مهمترین مزایای داشتن درب های شیشه ای اتوماتیک ، راحتی است که با آن همراه است. یک درب اتوماتیک به مردم این امکان را می دهد تا بدون نگرانی از باز کردن دستی یک درب سنگین ، از یک درب عبور کنند ، به این معنی که مشتریان شما از لحظه قدم گذاشتن در محل شما احساس استقبال می کنند. این می تواند در حل مسائل دسترسی بسیار مؤثر باشد، زیرا افراد معلول می توانند با سهولت و بدون سختی وارد ساختمان شوند.

یکی دیگر از مزیت های مهم درب اتوماتیک، توانایی آن در صرفه جویی در فضا است ، و این امر گزینه ای مناسب برای مشاغل کار در مکان های کوچکتر است. انتخاب درب کشویی کشویی و تلسکوپی به معنای این است که گزینه های بسیاری وجود دارد که می تواند از حداکثر استفاده از فضای موجود خود اطمینان حاصل کند.