درب های اتوماتیک همچنین می توانند در مدیریت امنیت به شما کمک کنند. پرسنل امنیتی می توانند به راحتی درب ها را از راه دور کنترل کنند ، به این معنی که آنها می توانند به ترافیک انتخابی دسترسی پیدا کنند یا در صورت لزوم درب را غیرفعال کنند. بیشتر درب های اتوماتیک دارای سیستم قفل هستند که کنترل بیشتری را به کاربر می دهد ، امنیت را افزایش می دهد و احساس امنیت بیشتری را به شما می دهد.
درهای اتوماتیک ما نیز به بالاترین استانداردها از نظر کیفیت و ایمنی ساخته می شوند و ساخت آنها را در صورت نصب توسط تکنسینهای کاملاً واجد شرایط، آسان می دانند.
از درب های در حال چرخش گرفته تا درب های کشویی طیف وسیعی از سبک ها و سیستم ها برای انتخاب وجود دارند ، به این معنی که راه حلی وجود دارد که بتواند متناسب با نیازهای شغلی شما باشد. از اپراتورهای کامل گرفته تا سنسورهای جایگزین ، ما قادریم با استفاده از بهترین محصولات با کیفیت ترین تولید کنندگان برتر جهان ، راه حل های ارائه شده را ارائه دهیم.با ما در تماس باشید . آرین در تولید کننده درب شیشه ای اتوماتیک و درب سکشنال (زیر سقفی) است و همچنین در زمینه ی تعمیر راهبند، جک پارکینگ و اتوماسیون پارکینگ فعالیت می کند. شرکت آرین در یکی از مجموعه هایی که درب های شیشه ای اتوماتیک با کیفیت را با استفاده از دستگاه های مدرن بروز تولید میکند.

درب های شیشه ای اتوماتیک چگونه کار می کنند؟

درهای اتوماتیک راحتی بسیار خوبی در زندگی روزمره است. آنها سهولت عبور از درهای مراکز خرید ، مراکز پزشکی و ایستگاه های قطار را برای شما انجام میدهند. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از جلوی درب عبور کنیم یا راه برویم و این نوع درها بصورت جادویی برای ما باز می شوند.

مزایای داشتن درب های شیشه ای اتوماتیک و اینکه چگونه کار می کنند(پارت دوم)

اما درب های اتوماتیک چگونه کار می کنند؟

درب های اتوماتیک با استفاده از حسگرهای متنوعی کار می کنند که می توانند موارد مختلفی از جمله صدا، نور، وزن و حرکت را تشخیص دهند. انواع مختلفی از این سنسورها وجود دارد و هرکدام می توانند خود را بهتر به محیط وفق دهند. به عنوان مثال، بعضی از درها از سنسورهای وزنی استفاده می كنند تا وقتی شخصی روی چیزی كه از روبشی لاستیکی جلوی درب قرار گرفته باشد، تشخیص دهد. روش رایج دیگر سنسورهای حرکتی است ، اینها حرکت در اطراف درب را در مناطق از پیش تعریف شده تشخیص می دهند و سیگنالی را به درها می فرستند تا به آنها بگویند هنگام شروع این سنسور باز شوند.

مصرف انرژی

تنظیمات کم مصرف یک راه حل مقرون به صرفه برای درب های اتوماتیک شما است. درهای تنظیم شده با انرژی کم بر روی سنسورها کار نمی کنند ، در عوض باید با فشار دادن آن یا استفاده از پد فشار ، درب را باز کنید.
درهای کم مصرف به سنسورهای کمتری احتیاج دارند، به این معنی که قیمت اولیه درب کم می شود ، اما همچنین یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است که در طولانی مدت موجب صرفه جویی در هزینه خواهد شد.
این درها تنها در صورتی باز می شوند که شخصی به طور جدی سعی کند وارد شود ، سنسورها برای افرادی که به راحتی از کنار ساختمان می گذرند باز نمی شوند و باعث می شوند که از درب های کاملاً اتوماتیک کارآمدتر و سازگار با محیط زیست باشند. با ما در تماس باشید . آرین در تولید کننده درب شیشیه ای اتوماتیک و درب سکشنال (زیر سقفی) است و همچنین در زمینه ی تعمیر راهبند، جک پارکینگ و اتوماسیون پارکینگ فعالیت می کند. شرکت آرین در یکی از مجموعه هایی که درب های شیشه ای اتوماتیک با کیفیت را با استفاده از دستگاه های مدرن بروز تولید میکند.