درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در مواقع اضطراری

در صورت بروز هرگونه حادثه و تخلیه سریع یک ایستگاه، درب های اتوماتیک می توانند در مواقع اضطراری بسیار مفید باشند. با استفاده از دربهای خروج هنگام آتشسوزی ، سیستم تمام دربها می تواند در یک استراتژی خروج از آتش یکپارچه شود و شما در آن هنگام براحتی میتوانید از آن عبور کنید. در هنگام مواقع ضروری می توان این درها را باز نگه داشت ، به این معنی که مردم می توانند بدون نیاز به باز و بسته شدن درب از ساختمان خارج شوند.
در مواقع ضروری ، درب های اتوماتیک نیز می توانند در صورت نیاز به طور خودکار بسته شوند و از ورود افراد به ساختمان که ممکن است یک منطقه خطر باشد جلوگیری کنند. این می تواند برای محدود کردن دسترسی به مناطقی که ممکن است آتش سوزی در آن آغاز شده باشد یا از گسترش آتش سوزی جلوگیری می کند ، استفاده شود. همچنین گزینه ای برای نصب درهای دارای درجه آتش سوزی وجود دارد تا در حفاظت بیشتر از محل های شما در مقابل صدمه در برابر آتش سوزی و کاهش خطر آسیب دیدگی به ساکنان آن نیز کمک کند.
مشخصات "گسسته" نیز می تواند نصب شود ، که به شما اجازه می دهد تا درب های اتوماتیک به صورت دستی به بیرون رانده شود تا فرار اضطراری را تسهیل کند. این سیستم بدون شکست باعث ایجاد ایمنی می شود، به این معنی که درها به هر صورت باز می شوند و حتی در صورت خرابی برق یا سیستم های مرتبط با آلارم آتش می توانند کار کنند.
درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای راهی عالی برای اطمینان از خروج در هنگام مواقع ضروری از ساختمان هستند. شرکت آرین در با بهره گیری از پرسنل متخصص و نیروی کار جوان و ورزیده در زمینه عرضه خدمات پس از فروش و پشتیبانی وسیع محصولات خود با هدف اینکه به ترین و جدید ترین تکنولوژی روز دنیا را با قیمت واقعی و رقابتی به مشتریان عزیز خود عرضه کند پا به عرصه نهاد تا گامی موثر در راستای پیشرفت سیستم های اتوماتیک در کشور عزیزمان داشته باشد.

مصرف انرژی درب های اتوماتیک شیشه ای

تنظیمات کم مصرف یک راه حل مقرون به صرفه برای درب های اتوماتیک شما است. درهای تنظیم شده با انرژی کم بر روی سنسورها کار نمی کنند، در عوض باید با فشار دادن آن یا استفاده از پد فشار ، درب را باز کنید.
درهای کم مصرف به سنسورهای کمتری احتیاج دارند ، به این معنی که قیمت اولیه درب کم می شود ، اما همچنین یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است که در طولانی مدت موجب صرفه جویی در هزینه خواهد شد.
این درها تنها در صورتی باز می شوند که شخصی به طور جدی سعی کند وارد شود ، سنسورها برای افرادی که به راحتی از کنار ساختمان می گذرند باز نمی شوند و باعث می شوند که از درب های کاملاً اتوماتیک کارآمدتر و سازگار با محیط زیست باشند.
تنظیمات کم انرژی اغلب می توانند به درهای اتوماتیک از قبل موجود که در حال حاضر کاملاً اتوماتیک هستند اضافه شود. می توان اکثر اپراتورها را روی انرژی کم تنظیم کرد ، به این معنی که برای اتوماسیون جدید نیازی به درب جدیدی ندارید، در عوض فقط می توانید تنظیمات درب را تغییر داده و هزینه خود پس انداز کنید. علاوه بر مزایای مالی ، درهای کم مصرف معمولاً در هنگام استفاده کم سروصدا هستند و کاملاً مطابق با الزامات DDA هستند.
در ضمن یکی دیگر از مزایای کم مصرف بودن درهای اتوماتیک این است که در قبض های برق خود خود صرفه جویی کنید ، بنابراین به طور پیوسته هزینه نصب اولیه را پس می دهند. این نوع درب های اتوماتیک شیشه ای همچنین دارای تهویه مطبوعی هستند که می تواند بر روی دربهای کاملاً اتوماتیک یا درب دستی نصب شود.

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای در مواقع اضطراری و مصرف انرژی

چند مزیت دیگر نصب درب های اتوماتیک:

1. صرفه جویی در مصرف انرژی:

باز و بسته شدن درب های اتوماتیک فقط در زمان حضور مشتری تضمین کننده کمترین اتلاف انرژی است. این به حفظ درجه حرارت متوسط در تمام مدت در اتاق مطبوع شما کمک می کند.

2. محیط بهداشتی ارائه می دهد:

نصب درب های اتوماتیک در محل کار شما باعث میشود که گرد غبار کمتر وارد اتقاق شما شوند.

3. دسترسی آسان:

درب اتوماتیک براحتی باز میشود و نیازی به فشار دادن چیزی ندارید.

4. عملکرد بدون سر و صدا:

نصب این درب ها باعث می شود تا هنگام باز و بسته شدن درها ، صدای ناهمواری و صدای فشار سایر دربها کمتر شود.

5. در برگرفتن فضای کمتر:

در مقایسه با درب های لولایی معمولی، درب های اتوماتیک فضای کمتری را دربر میگیرند.

شرکت فنی مهندسی آرین در سال 1389 با هدف فعالیت در زمینه اتوماسیون تاسیس گردید. این شرکت عرضه کننده و مجری انواع درب های اتوماتیک شیشه ای میباشد. آرین در با بهره گیری از پرسنل متخصص و نیروی کار جوان و متخصص در زمینه عرضه خدمات پس از فروش و پشتیبانی وسیع محصولات خود با هدف اینکه به ترین و جدید ترین تکنولوژی روز دنیا را با قیمت واقعی و رقابتی به مشتریان عزیز خود عرضه کند پا به عرصه نهاد تا گامی موثر در راستای پیشرفت سیستم های اتوماتیک در کشور عزیزمان داشته باشد.