درب سکشنال


درب سکشنال یکی از درب های پرکاربرد در پارکینگ ها می باشد. این درب ها انتخابی ایده آل برای ساختمان های مدرن امروزی محسوب می شود. درب های سکشنال علاوه بر سهولت در ترد، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان نیز خواهد شد.


مزایای درب سکشنال


درب های سکشنال برای باز و بسته شدن به فضای کمی نیاز دارند.
این درب ها در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود بوده و می توانید آن را با نمای ساختمان خود هماهنگ کنید.
درب های سکشنال عایق صدا بوده و باعث برقراری آرامش در ساختمان می شود.
اصطحلاک اجزای این درب ها بسیار کم بوده و از این رو عمری طولانی دارد.
این درب ها ترددی نامحدود دارد.
نصب و راه اندازی این درب ها بسیار راحت و آسان می باشد.
همچنین این درب ها در مقایسه با دیگر درب ها سرعت بیشتری دارد.
با استفاده از یک ریموت می توان این درب ها را باز و بسته کرد.
درب های سکشنال باعث استفاده حداکثری از فضای پارکینگ می شود.
سنسور تعبیه شده بر روی این درب ها باعث می شود که در صورت مشاهده موانع در مقابل خود از حرکت بایستد.
این درب ها با انواع ساختمان ها سازگار می باشد.
این درب ها باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می گردد.
درب های سکشنال فاقد هر گونه درز و یا شیاری بوده و به همین دلیل ضدسرقت است و ایمنی بالایی دارد.
این درب ها در هنگام قطع برق به صورت دستی باز و بسته شده و مشکلی در تردد ایجاد نخواهد کرد.


قیمت درب سکشنال
درب های سکشنال از درب های مدرن امروزی بوده که در ساخت آن از قطعات مختلفی استفاده شده است به همین دلیل قیمت ثابتی را نمی توان برای این درب ها در نظر گرفت. این درب ها انواع مختلفی داشته که قطعات ان با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین کیفیت قطعات به کار رفته در این درب ها تعیین کننده قیمت درب های سکشنال می باشد.

جهت اطلاع از هزینه انواع درب های سکشنال می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل نمایید.


درب سکشنال صنعتی
درب های سکشنال صنعتی در مراکز صنعتی بزرگ مانند مراکز خرید، پارکینگ های بزرگ، نمایشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این درب ها به گونه ای است که می توانید به راحتی با فشردن یک دکمه آن را باز و بسته کنید. عظمت و بزرگی این درب ها باعث می شود که افراد فکر کنند که باز و بسته شدن ان ها با سر و صدای زیادی همراه است در صورتی که این طور نبوده و این درب ها نرم و بدون سر و صدا باز و بسته می شوند. این درب ها دارای یک سنسور بوده و به محض مشاهده جسمی در مقابل خود حرکت را متوقف می کند.


خرید درب سکشنال
درب های سکشنال انواع مختلفی دارد که هر کدام برای ساختمان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل پیش از خرید این درب ها ابتدا باید نوع درب خود را بر اساس نیاز خود انتخاب کرده و مناسب با آن دربی مناسب را خریداری نمایید. توصیه می شود پیش از خرید این درب ها با یک کارشناس مشورت کرده تا محصولی مناسب را خریداری کنید.


خصوصیات درب سکشنال
درب های سکشنال از چندین پنل تشکیل شده که داخل این پنل ها به وسیله پلی اورتان فشرده پر شده که همین امر باعث عایق صوت و حرارت شدن این محصول شده است.
این درب ها از حالت افقی به عمودی به صورت 90 درجه حرکت می کند و همین امر باعث اشغال فضای کمی می گردد.
درب های سکشنال حرکتی نرم و آرام داشته و بدون تولید هیچ گونه سر و صدایی باز و بسته می شود.


رنگ درب سکشنال
درب های سکشنال در طرح های مختلفی وجود دارد و شما می توانید بر اساس سلیقه و نمای ساختمان خود مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید. از جمله رنگ های پراستفاده در این درب ها می توان به رنگ کرم، سفید و طرح چوب اشاره کرد.


نصب درب سکشنال
با توجه به این که نصب درب های سکشنال تاثیر مستقیمی بر روی کارکرد این محصول دارد باید برای نصب این محصول از یک متخصص کمک بگیرید تا با نصب صحیح و اصولی علاوه بر بهبود عملکرد این درب ها، باعث طولانی شدن عمر کارکرد آن نیز شود.


درب سکشنال زیر سقفی
امروزه با پیشرفت تکنولوژی مهندسین درب هایی را تولید کرده اند که فضای کمتری را برای باز و بسته شدن اشغال کند. درب های زیر سقفی برای باز شدن نیاز به فضای زیادی نداشته و همانطور که از نام آن مشخص است به زیر سقف جمع می شود. این درب ها امروزه طرفداران بسیاری را در بازار به خود اختصاص داده است.


ابعاد درب سکشنال
ابعاد و ضخامت درب های سکشنال با یکدیگر متفاوت می باشد به همین دلیل این درب ها در ساختمان های مختلفی قابل استفاده است. ابعاد و فرم این درب ها با توجه به نیاز و درخواست مشتری تعیین می شود.


تعمیر درب سکشنال
طراحی درب های سکشنال به گونه ای است که به ندرت خراب می شود ولی در صورت خرابی بهتر است تعمیر آن را به یک متخصص بسپارید. با سرویس کردن به موقع این درب ها می توانید از خراب شدن آن جلوگیری کرده و در هزینه ها صرفه جویی نمایید.


ظاهر درب سکشنال
درب های سکشنال دارای مکانیزمی مدرن بوده که باعث سهولت در تردد می شود. طراحی این درب ها توسط مهندسین و گرافیستان فوق حرفه ای صورت گرفته و به همین دلیل علاوه بر ایمنی بالا، از ظاهری شیک و زیبا نیز بهره مند است. تنوع در طرح و رنگ درب های سکشنال باعث شده که این درب ها با هر ساختمان و هر نمایی هماهنگی داشته باشد.


سنسور درب سکشنال
درب های سکشنال دارای سنسور بوده که باعث ایمنی بالای این محصول شده است. این سنسورها در صورت مشاهده جسمی در مقابل خود حرکت درب را متوقف کرده و مانع از برخورد درب با جسم می شود.